Author: l***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: True to length: Added low-lights trimmed a bit to shape it turned out fine bought for client but was too large for her head.
顏色: S1/Gray
Price: NT$531
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S1/Gray |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 90 g |
| 長度 | 10.16 cm |
| 頭圍 | 55.88 cm |
| SKU | sb260330145511891880689 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 4795433 people said the quality is very good!
Author: l***5
Date:
Review: True to length: Added low-lights trimmed a bit to shape it turned out fine bought for client but was too large for her head.
顏色: S1/Gray
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.